de
en
sl
najdi
Kontaktni podatki

GIMNAZIJA
NOVO MESTO

Seidlova cesta 9
8000 Novo mesto

Tel.: +386 7 371 85 00
Fax: +386 7 371 85 31
E-pošta: info@gimnm.org

STROKOVNI DELAVCI IN SODELAVCI ŠOLE

...

    
Št. Priimek in ime
Predmet/Področje
Razredništvo
1 Arnuš Marko GEO  
2 Arnuš Nina SOC  
3 Bajc Šerovič Barbara BIO  
4 Ban Jernej MAT 4. B
5 Bartolj Tatjana laborantka  
6 Butkovec Gačnik Zlatka PSI  
7 Cimperman Jernej ŠVZ 4. Š
8 Čampelj Jurečič Renata SLO 4. A
9 Čarman Karmen MAT 3. E
10 Debeljak Špela PSI  
11 Durmič Tatjana BIO  
12 Furlan Turk Tina SLO 2. B
13 Gehrke Monika NEM/NJD  
14 Gorenc Janez ANG  
15 Hadl Miha FIZ  
16 Hočevar Simon INF  
17 Horvat Saška SLO, FRA  
18 Hosta Jana PSI  
19 Hren Maja ANG  
20 Hržica Lojzka MAT  
21 Kastelec Anica svetovalna delavka 4. MT
22 Klemenčič Branka KEM 4. D
23 Kočar Marija BIO 1. B
24 Korošec Vladimira SLO  
25 Kostić Sandi ŠVZ  
26 Kovač Marinka KEM  
27 Krenker Marinka NEM  
28 Krvavica Suzana SLO 3. D
29 Kukec Polonca GEO, ZGO 3. C
30 Lavrič Saša ŠVZ 2. D
31 Lubej Uroš FIL  
32 Lukšič Mojca ravnateljica  
33 Malnar Suzana ZGO 4. E
34 Malnarič Brulc Nevenka GEO, ZGO 4. K
35 Maričič Ivan ŠVZ  
36 Maznik Barbara ANG, UZG, LUM 1. A
37 Mohorčič Andreja MAT 2. C
38 Nose Anita FIZ 2. A
39 Nose Renata SLO 2. Š
40 Petakovič Natalija pomočnica ravnateljice, SLO 1. D
41 Plazar Primož ŠVZ 3. Š
42 Ploj Blaž LAT 2. K
43 Popov Vanja MAT 1. C
44 Poredoš Zoran ZGO  
45 Potočnik Verena ANG, FRA 3. K
46 Pust Janja KEM  
47 Rangus Mojca MAT 3. B
48 Retelj Andreja NEM 3. A
49 Ribič Tea ŠPA  
50 Rustja Nuša NEM  
51 Sekula Zupančič Nataša NEM  
52 Simonič Albina knjižničarka  
53 Skube Mirjam ANG 4. C
54 Sladoljev Vinko FIZ  
55 Sluga Katarina laborantka  
56 Starič Eva NEM  
57 Strnad Barbara INF  
58 Šikonja Jelena SOC, SLO 1. K
59 Šupe Robert GEO  
60 Tomažič Bernarda MAT 2. E
61 Vovko Breda ŠVZ 1. Š
62 Žagar Jasmina LUM  

Vse strokovne delavce in sodelavce lahko kontaktirate na e-poštni naslov: ime.priimek@gimnm.org ali v primeru dveh priimkov ime.priimek-priimek@gimnm.org.

Na šoli opravljajo vzgojno-izobraževalno delo tudi zunanji sodelavci:

Št. Priimek in ime
Predmet
1 Jakše Vasja ANG
2 Korbar Jasna KEM
3 Louis Elsa FRA
4 Novak Alenka GLA
5 Potočar Ivan laborant
 
Učiteljski zbor 2008/09
Učiteljski zbor 2012/13