Kulturni dan za dijake 4. letnika

V torek, 21. 11. 2023, bodo imeli dijaki 4. letnika kulturni dan v Ljubljani. Pouka ne bo. Odhod v Ljubljano bo ob 7.30 s postajališča pri Planetu Tuš.

Dejavnosti v Ljubljani se bodo začele ob 9.00, in sicer bo vsak razred najprej obiskal eno kulturno ustanovo (Mestni muzej/Narodni muzej/Moderno galerijo), ob 11.00 pa se bo v SNG Drama začela dramska predstava Dominika Smoleta ANTIGONA.

Predstava traja tri ure. Po ogledu se bomo odpeljali proti Novemu mestu, kamor bomo prispeli okoli 15.30.

 

DEJAVNOSTI V LJUBLJANI

9.00–10.15

  • 4a: Moderna galerija (stalna razstava umetnosti 20. stoletja Kontinuitete in prelomi)
  • 4b: Narodni muzej (razstava Spomin Slovenije in ogled izbranih predmetov iz zakladnice muzeja)
  • 4c: Narodni muzej (razstava Spomin Slovenije in ogled izbranih predmetov iz zakladnice muzeja)
  • 4d: Mestni muzej (razstava Slovenske umetnice v obdobju 1850–1950)
  • 4k: Mestni muzej (razstava Slovenske umetnice v obdobju 1850–1950)
  • 4mm: Moderna galerija (razstava Vedno na voljo)
  • 4mt: Mestni muzej (razstava Slovenske umetnice v obdobju 1850–1950)
  • 4š: Moderna galerija (razstava Vedno na voljo)

10.15–10.45 odmor za malico

10.45 evidentiranje prisotnosti v avli SNG Drama ali zunaj – dogovor s spremljevalci

11.00–14.00 dramska predstava ANTIGONA v SNG Drama

14.15 odhod iz Ljubljane (postajališče pri Drami)

 

STROŠKI:

  • muzejska stopnica : Narodni muzej (5 eur)/Mestni muzej (4,5 eur)/Moderna galerija (3 eur);
  • gledališka vstopnica (10 eur) – dijaki bodo vstopnice prejeli na avtobusu;
  • stroški prevoza bodo obračunani naknadno glede na število potnikov.

 

KULTURNI DAN ZA DIJAKE 4. LETNIKA 21. 11. 2023

SPREMSTVO:

  1. Suzana Krvavica
  2. Nataša Sekula Zupančič
  3. Tina Furlan Turk
  4. Verena Potočnik
  5. Renata Nose
  6. Saška Cimperman
  7. Nevenka Malnarič Brulc
  8. Tomaž Koncilija
  9. Klara Šurla
  10. Blaž Zabret
  11. Ajda Gabrič
  12. Anica Kastelec
  13. Skube Mirjam
  14. Uroš Lubej

 

SPREMSTVO DIJAKOV V LJUBLJANI:

4a: Suzana Krvavica in Ajda Gabrič

4b: Nataša Sekula Zupančič in Mirjam Skube

4c: Verena Potočnik in Renata Nose

4d: Saška Cimperman in Tomaž Koncilija

4k: Nevenka Malnarič Brulc in Uroš Lubej

: Blaž Zabret

4mm: Klara Šurla

4mt: Anica Kastelec in Tina Furlan Turk

 

AVTOBUSI:

  1. AVTOBUS: 4a in 4mt + 4 spremlj.

Spremstvo: Suzana Krvavica, Ajda Gabrič, Anica Kastelec, Tina Furlan Turk

  1. AVTOBUS: 4b in 4mm + 3 spremlj.

Spremstvo: Nataša Sekula Zupančič, Mirjam Skube, Klara Šurla

  1. AVTOBUS: 4c in 4š + 3 spremlj.

Spremstvo: Verena Potočnik, Renata Nose, Blaž Zabret

  1. AVTOBUS: 4d in 4k + 4 spremlj.

Spremstvo: Saška Cimperman, Tomaž Koncilija, Nevenka Malnarič Brulc, Uroš Lubej